مشاوره Medobay

مشاوره Medobay به شما امکان می دهد با درمانگران کشورهای مادر خود ارتباط برقرار کنید. خواه به دنبال مشاوره روابط و یا زوج درمانی ، افسردگی یا شناخت درمانی هستید ، می توانید مراکز مختلف مشاوره و درمانی را در بخشهای مختلف کار جستجو کرده و یک جلسه مشاوره آنلاین با مرکز تئوری انتخابی خود ترتیب دهید. ما در حال حاضر به درمان به زبانهای مختلف از جمله انگلیسی ، فارسی ، عربی و هندی پرداخته ایم. چشم انداز ما این است که به افراد اجازه دهیم با سه درمان ساده با یک متخصص درمانگر حرفه ای صحبت کنند.

بیشتر بدانید!

در چند مرحله آسان یک درمانگر پیدا کنید

یافتن یک درمانگر و رزرو یک جلسه مشاوره آنلاین هرگز آسان نبوده است.
با استفاده از Medobay می توانید درمانگر خود را پیدا کنید ، با آنها ارتباط برقرار کرده و قرار ملاقات خود را فقط در 3 مرحله رزرو کنید.

۱

پكيج درماني خود را انتخاب كنيد

غالباً هزینه مکالمه با یک درمانگر از شهر محل زندگی خود را پرداخت می کنید؟ خوب Medobaay این امکان را فراهم کرده است ، فقط یک بسته درمانی انتخاب کرده و شهر مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس لیستی از مراکز درمانی موجود را پیدا خواهید کرد.

۲

قرار ملاقات خود را رزرو کنید

پس از انتخاب یک مرکز درمانی ، می توانید تاریخ و زمان مشخصی را برای قرار ملاقات خود انتخاب کنید. به عنوان بخشی از Medobay Health Wednesday ، برخی از مراکز درمانی ممکن است اولین جلسه مشاوره 1 دلاری را ارائه دهند.

۳

در جلسه مشاوره آنلاین شرکت کنید

شما تقریبا آنجا هستید هنگامی که هزینه جلسه مشاوره را پرداخت کردید ، یکی از اعضای مرکز درمانی درخواستی درخواست تعیین وقت شما را بررسی کرده و آن را تأیید می کند. پس از تأیید درخواست قرار ملاقات ، ایمیلی با دستورالعمل دریافت خواهید کرد.

بسته های درمانی ما را بررسی کنید

بسیار عالی است که شما تصمیم گرفته اید درمان خود را شروع کنید. غالباً شما به یک طرح انعطاف پذیر و بدون نیاز به شکستن جیب خود نیازهای خود را برآورده می کنید.
از این رو ، ما لیستی از بسته های درمانی کوتاه مدت و بلند مدت مشاوره ای را تهیه کرده ایم.

۱ جلسه درمان

شروع در

۳۰ دلار برای هر جلسه

قرار ملاقات

۳ جلسه درمان

شروع در

۸۰ دلار

قرار ملاقات

۹ جلسه درمان

(توصیه شده)
شروع در

۲۲۰ دلار

قرار ملاقات

محبوب ترین روانشناس

محبوب ترین مراکز مشاوره و درمان

دکتر قايميان
روانپزشک
دکتر مرادی
پزشک و درمانگر اعتیاد
دکتر فرهنگ
روانپزشک
دکتر تاکیدی
روانشناس
دکتر دارابی
روانپزشک
آقای پورين
روانشناس
دیدن همه
تله ترک شدن

تله ترک شدن

دسته بندی : روانشناسی
نویسنده: کارشناس روانشناسی
۱۳۹۹-۱۲-۱۳

تله ترک شدن نویسند: سحر مهرابی آیا به صورت مداوم نگران هستید افرادی که دوستشان دارید بمیرند یا شما را ترک کنند؟ آیا به صورت مداوم عاشق مردان یا زنانی می شوید که تعهدی برای ماندن با شما ندارند؟ آیا وقتی کسی از شما دور…
ادامه مطلب

تله های زندگی

تله های زندگی

دسته بندی : روانشناسی
نویسنده: کارشناس روانشناسی
۱۳۹۹-۱۲-۱۳

تله های زندگی نویسند: سحر مهرابی آیا مدام به سمت رابطه با افرادی کشیده می شوید که با شما سرد برخورد می کنند ؟ آیا خمیشه به این فکر می کنید که فردی دچار کمبود هستید و هیچکس نمی تواند شما را بپذیرد؟ جدا از…
ادامه مطلب

تیپ شخصیت قهرمان

تیپ شخصیت قهرمان

دسته بندی : روانشناسی
نویسنده: کارشناس روانشناسی
۱۳۹۹-۱۱-۱۴

تیپ شخصیت قهرمان نویسند: سحر مهرابی آیا شما معمولا در جمع بودن را به تنهایی ترجیح می دهید؟ آیا شما مدیری مدبر هستید که برای کارکنان و دیگران الگو محسوب می شوید؟ آیا شما در تمام زمینه های زندگی متمرکز و موفق هستید؟ اگر پاسخ…
ادامه مطلب

دیدن همه
Need help? Let's chat with us!

We are here to help you! Do not hesitate to ask us anything. Click below to start chat.

Customer Support

مساعد العربية

Online

Customer Support

MedoBay English Assistant

Online

مساعد العربية

مرحبًا بكم في مدوبي. كيف يمكنني مساعدك؟ 00.00

MedoBay English Assistant

Hello, how can I help you? 00.00